01 DSC 006826 червня відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам, що закінчили перший рівень мовної підготовки (А1) на курсах польської мови, організованих при Українсько-польському культурно-освітньому центрі та за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові.

На даному заході були присутні викладачі курсів пані Вікторія, та пані Ніна, директор Центру міжнародної діяльності та освіти – Наталя Бібік. Найбільшою приємністю для слухачів стало те, що сертифікати про закінчення курсу вони отримали від віце-консула Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові - Пана Яна Здановскі. Пан віце-консул наголосив на важливості вивчення польської мови та можливості, які відкриваються перед тими, хто її вивчає.

Всі присутні привітали слухачів з опануванням першої сходинки та дали настанови до подальшого поглиблення знання польської мови.

Як засвідчили самі студенти, вивчення мови розширило спектр майбутніх можливостей і додало впевненості у власних силах.

02 DSC 009603 DSC 0100 

04 DSC 0115 

Набір на другий рівень (А2) та групу початкового рівня (А1) уже розпочато. За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти:

каб. 228-а (академ. корпусу), тел. 707-30-50

Контактна особа: Ромась Тетяна

е-мейл: Życzymy sukcesów w nauce języka polskiego