01 0123 червня 2015 відбулося заключне заняття 2014 - 2015 навчального року в школі розвитку «Мер міста» для лідерів учнівського самоврядування Харківської області.

Заняття було проведено у форматі заключної конференції «Сталий розвиток міст за участю дітей та молоді», в ході якої слухачі - фіналісти Школи розвитку «Мер міста» презентували проекти соціально-економічного та екологічного розвитку своїх міст.

02 DSC 002603 DSC 0070 

04 DSC 033705 DSC 0398 

Учасників конференції привітали: заступник директора з навчально-методичної роботи КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» Подберезкина Т.Є., провідний спеціаліст ректорату ХНУМГ імені О.М. Бекетова Малініна Т.В., начальник центру міжнародної діяльності та освіти, к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Бібік Н.В., директор центру доуніверситетської освіти і кар'єри Мельман В.О. і голова профкому студентів, асистент кафедри туризму та готельного господарства Угоднікова Є.І.

Після привітання фіналісти міської школи розвитку «Мер міста» Гасанов Руслан, учень 11-А класу Харківської загальноосвітньої школи №118 та Макєєв Олексій, учень 9-А класу Харківської спеціалізованої школи №119 представили учням свої проекти в якості пленарної доповіді на тему: «Джерела продовжують жити »і« Гуманітарний конвой добра ».

Далі відбувся захист учнівських проектів. На конкурс було подано більше 25 проектів. У фінал конкурсна комісія, до складу якої увійшли провідні викладачі Університету, відібрала 12 наступних проектів:

1. «Відродження і розвиток сільської місцевості», Кругляк Анастасія, Гандзюк Христина, Глушківська ЗОШ I-III ступеня Куп'янської районної ради Харківської області;

2. «Збереження історичних та культурних пам'яток у Золочівському районі», Слинько Надія, Золочівська ЗОШ I-III ступеня №2;

3. «Покращення соціально-економічного та культурного стану міста», Малихіна Надія, Балакліївська ЗОШ I-III ступеня №2;

4. «Співпраця влади і суспільства», Романенко Анастасія, Деренская Юлія, Піщанський НВК (ЗОШ I-III ступеня - дошкільний навчальний заклад) Красноградської районної державної адміністрації Харківської області;

5. «Охорона навколишнього середовища - запорука щасливого майбутнього», Бречко Анастасія, Красноградський НВК (ЗОШ I-III ступеня - дошкільний навчальний заклад) №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області;

6. «Збереження історичних та культурних пам'яток міста Краснограда Більовська фортеця», Уманська Анна, Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної державної адміністрації Харківської області;

7. «Зайнятість населення та шляхи вирішення проблем безробіття в місті Краснограді», Карпенко Наталя, Красноградский багатопрофільній ліцей Красноградської районної державної адміністрації Харківської області;

8. «Охорона навколишнього середовища - обов'язок жителів та органів місцевого самоврядування», Харченко Вікторія, Красноградська ЗОШ I-III ступеня №1 імені О.І. Копиленко;

9. «Охорона навколишнього середовища - обов'язок жителів та органів місцевого самоврядування», Черненко Анна, Роганська гімназія Харківської районної ради, Харківської області;

10. «Якщо б мером була Я», Добрянська Юлія, Печенізька ЗОШ;

11. «Зайнятість населення та шляхи вирішення проблем безробіття», Виноградська Марина, Первомайська ЗОШ Первомайської районної ради старшокласників;

12. «Парк відпочинку нашої мрії», Захар'єва Марина, Первомайська ЗОШ;

До складу професійного журі увійшли викладачі університету:

- Бібік Наталія Валеріївна, начальник центру міжнародної діяльності та освіти, к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку - голова журі;

- Мельман Вікторія Олександрівна, директор центру доуніверситетської освіти і кар'єри, к.т.н., доцент кафедри менеджменту та адміністрування - заступник голови журі;

- Єсіна Валерія Олександрівна к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку;

- Карпушенко Марія Юріївна, к.е.н., доцент кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту;

- Баландіна Ірина Сергіївна, к.е.н. асистент кафедри туризму та готельного господарства;

- Малініна Тетяна Василівна, провідний спеціаліст ректорату;

- Браташ Мирослава Анатоліївна, асистент кафедри менеджменту та адміністрування;

- Угоднікова Олена Ігорівна, голова профкому, асистент кафедри туризму та готельного господарства.

Кадетам Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», які розробили проект була присуджена номінація «Благодійна діяльність кадетів», інші учасники отримали дипломи першого, другого і третього ступеня та дипломи в номінації «Майбутнє України».

Диплом ІІІ ступеня отримали:

- Слинько Надія, Золочівська ЗОШ I-III ступеня №2;

- Харченко Вікторія, Красноградська ЗОШ I-III ступеня №1 імені О.І. Копиленко;

- Захар'єва Марина, Первомайська ЗОШ.

Диплом ІІ ступеня отримали:

- Бречко Анастасія, Красноградський НВК (ЗОШ I-III ступеня - дошкільний навчальний заклад) №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області;

- Черненко Анна, Роганська гімназія Харківської районної ради, Харківської області;

Диплом І ступеня отримали:

- Кругляк Анастасія, Гандзюк Христина, Глушківська ЗОШ I-III ступеня Куп'янської районної ради Харківської області.

По завершенню заключної конференції понад 50 слухачів Школи розвитку «Мер міста» Харківської області, які в повному обсязі склали програму курсу, отримали сертифікати, а переможці конкурсу - дипломи та медалі.

Ми щиро вітаємо переможців! Бажаємо їм подальших успіхів на шляху освіти та професійного розвитку і запрошуємо наших абітурієнтів в школу розвитку «Мер міста» в наступному навчальному році.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

pic 01

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 217 гостей та користувачі відсутні