01 DSCN4661Кафедра Геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна за підтримки Первинної профспілкової організації студентів провела конкурс професійної майстерності з дисципліни «Топографія» серед студентів першого курсу напряму підготовки 6.080101 «Геодезія, картографія та землеустрій».

18 червня 2015 року винагороди знайшли своїх переможців.

За 1 місце у номінації «Кутові вимірювання» нагороджується Могилка Владислав Олександрович.

За 2 місце у номінації «Кутові вимірювання» нагороджується Трубаєва Світлана Сергіївна.

За 3 місце у номінації «Кутові вимірювання» нагороджується Коломат Аркадій Аркадійович.

За 1 місце у номінації «Висотні вимірювання» нагороджується Ахмедова Раміла Халідівна.

За 2 місце у номінації «Висотні вимірювання» нагороджується Ріфаі Діана Бассамівна.

За 3 місце у номінації «Висотні вимірювання» нагороджується Кладько Віталій Вікторович.

За 1 місце у номінації «Топографічні знімання» нагороджується Кононенко Володимир Сергійович,

За 2 місце у номінації «Топографічні знімання» нагороджується Могилка Владислав Олександрович.

За 3 місце у номінації «Топографічні знімання» нагороджується Руденко Володимир Павлович.

За 1 місце у номінації «Топографічні знімання» нагороджується команда у складі: Кінь Д.О., Ієвлєв Є.А., Бриндак Л.О., Решетняк С.О.

За 2 місце у номінації «Топографічні знімання» нагороджується команда у складі: Трубаєва С.С., Козлов Б.О., Ахмедова Р. Х., Кононенко В. С., Ситник А. Ю., Ріфаі Д. Б.

За 3 місце у номінації «Топографічні знімання» нагороджується команда у складі: Кладько В.В., Коломат А. А., Радукан Д.І., Сєряк О.Ю.

У номінації «Лідер практики» перемогу здобув студент групи ГКЗ2014-1 КІНЬ ДАНИЛО ОЛЕКСІЙОВИЧ.

02 DSCN466403 DSCN4697

04 DSCN469805 DSCN4701

Колектив кафедри вітає переможців конкурсу та бажає їм подальших перемог у професійній діяльності!

MOiN Ukrayni gerb Ed