01 Novost 01В рамках співробітництва, реалізації спільних проектів та обміну досвідом щодо формування освітнього та наукового простору 16 червня 2015 року відбулась відеоконференція, в якій взяли участь студенти та викладачі Великоанадольського лісового коледжу та професорсько-викладацький склад Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Мельман В.О. презентувала особливості освітньої та наукової діяльності Університету, розповіла студентам про матеріально-технічну базу, а також про можливості, які відкриваються перед студентами університету.

Факультет Інженерних мереж та екології міст представив декан к.т.н., доцент Ткачов В.О., який розповів про спеціальності та напрями підготовки факультету.

Доцент кафедри міських і регіональних екосистем кандидат сільськогосподарських наук Мусієнко С.І. розповів студентам про напрям підготовки «Лісове і садово-паркове господарство».

Заступник декана факультету заочного навчання, к.е.н., доцент Колонтаєвський О.П. розповів студентам про можливості навчання на заочній формі, що є важливим для студентів, які бажають почати професійну діяльність відразу після технікуму.

Голова профкому студентів Угоднікова О.І. розповіла про життя студентів ХНУМГ імені О.М. Бекетова поза навчальним процесом, дозвілля, участь в КВК, танцювальні, вокальні та спортивні  гуртки, що діють на базі Університету, спортивні змагання та досягнення студентів.

Відеоконференція пройшла в теплій та дружній атмосфері, студенти задавали багато запитань щодо університетського життя та нового напряму підготовки «Лісове і садово-паркове господарство»  ecology.kname.edu.ua.

MOiN Ukrayni gerb Ed