01 image0011

2-7 червня 2015 р. делегація Університету відвідала м. Штутгарт (Федеративна Республіка Німеччина), де брала участь у Міжнародному форумі «Kirchentag-2015». Концепція Форуму ґрунтувалася на ідеї залучення широкого кола громадськості до актуальних політичних, соціальних, екологічних дискусій. В урочистому відкритті Форуму взяли участь канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Німеччини Йоахім Ґаук, мер Штутгарта Фріц Кун. За заявою організаторів Форуму, близько 100 000 його учасників долучилися до роботи різноманітних секцій, а також участі у спеціальних духовних та культурних програмах.

Гендерний центр Університету був запрошений до участі у роботі секції «Zentrum Gender», як учасник проекту «Торгівля людьми. Захист і безпека», ініційований міжнародною мережею «OPEN for young women». У воркшопі «Торгівля людьми – проблема для Церкви й суспільства» також взяли участь керівниця проекту «OPEN for young women» Зігрід Шнайлер-Груб та його координаторка в Україні Марина Лось.

02 image0051

Делегація Університету ознайомилася з європейськими практиками: гендерної урбаністики, проектування безбар’єрного простору міста, дотримання екологічних стандартів під час організації публічних заходів. Також викладачі Університету ознайомилися з проектними пропозиціями освітніх закладів Німеччини, представлених платформою «Суспільство і освіта», та встановили нові контакти, обговорили можливі варіанти партнерства в освітніх міжнародних мережах і проектах.

03 image0031

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на Форумі представляли: доц. кафедри історії і культурології, к.філос.н. Фесенко Г.Г.; доц. кафедри управління у міському господарстві та будівництві, к.т.н. Фесенко Т.Г.; ст. викл. Юрченко Д.О. та викл. Остапченко В.О. кафедри іноземних мов.

MOiN Ukrayni gerb Ed