01 01Кафедра Геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна оголошує конкурс професійної майстерності з дисципліни «Топографія» серед студентів першого курсу напряму підготовки 6.080101 «Геодезія, картографія та землеустрій».

Конкурс буде проведено в двох напрямках: індивідуальний та командний залік. В індивідуальному заліку діють такі номінації, як кутові вимірювання, висотні вимірювання та топографічні знімання.

Метою проведення конкурсу є підвищення інтересу до майбутньої професії з боку студентів, розкриття їх таланту і здібностей, удосконалення професійних знань, умінь та навичок. Конкурс покликаний закріпити згуртованість у колективі.

За детальною інформацією звертатися на кафедру Геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна (ауд. 411 арх).

Банер виборів

Баннер Довідника 2018