01 24051З метою посилення соціального діалогу в питаннях сприяння професійній реалізації молоді 22 травня 2015 року співробітники Центру доуніверситетської освіти і кар’єри та Начально-методичного відділу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відвідали семінар «Тренди в самоосвіті та працевлаштуванні молодих спеціалістів», на якому був презентований освітній проект «Академія навичок».

Семінар проходив на базі Інформаційно-консультаційного центру Харківського обласного центру зайнятості, який є одним із ділових партнерів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

02 2405203 24053  

Студентський освітній проект «Академія навичок» презентувала координатор Марія Богуслав. Мета проекту – сприяння працевлаштуванню, розвиток особистісного, професійного підприємницького потенціалу випускників  вищих навчальних закладів.

В рамках проекту Марія Богуслав представила результати соціального опитування серед студентів ВНЗ України, які свідчать що на сьогоднішній день, найважливішими трендами в самоосвіті і працевлаштуванні є:

- масове використання інформаційних технологій;

- відкритість та доступність освіти в інтернет - просторі;

- використання соціальних мереж для тренінгів, консультацій, спілкування з тренерами та іншими учасниками;

- гнучкість та адаптивність освіти;

- формування комунікативних та управлінських навичок у фахівців;

- використанні гри для навчання та професійного розвитку;

- мотивація, результативність, працевлаштування, пошук інвесторів.

Координатор Марія Богуслав наголосила, що освітній проект «Академія навичок» є важливим, як для студентів, які прагнуть поглибити свої знання і навички, так і для студентів, які потребують допомоги в працевлаштуванні.