01 121 травня 2015 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 162 відбулося урочисте нагородження переможців міських конкурсів, в якому прийняли участь директор центру доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова, к.т.н. доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Мельман Вікторія Олександрівна і доцент кафедри міських і регіональних екосистем к.б.н. Задорожний Костянтин Миколайович.

Мельман В.О. входила до складу журі міського конкурсу проектів «Харків – місто перспектив», в якому прийняли участь 79 учнів 5-11 класів, з них 22 – отримали перемогу. Школярі змагалися в трьох номінаціях: «Харків – місто небайдужих дітей», «Відкриваємо Харків для Європи», «Харків – територія громадських ініціатив».

Задорожний К.М. входив до складу журі Фестивалю шкільних ЗМІ, організованого з метою виявлення талановитих школярів, які мають нахили до журналістської справи . Фестиваль проводився у трьох номінаціях: «Шкільна газета», «Газета шкільної дитячої організації», «Газета районної дитячо-юнацької громадської організації». У 2015 році на фестиваль було представлено 150 учнівських газет, 19 редакцій визнані кращими.

Переможці конкурсів нагороджені дипломами Департаменту освіти та пам’ятними подарунками.

04 Golovne 01

MOiN Ukrayni gerb Ed