18 травня 2015 р. в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова відкриється виставка-презентація дизайн-проектів «Дитячий центр ХНУМГ ім. О.М. Бекетова».

Автори дизайн-проектів – студенти ф-ту архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Університету (наук. керівн. - ас. кафедри основ архітектурного проектування та рисунку Л.М. Швець). Їх архітектурно-планувальні та дизайнерські рішення були відзначені дипломами переможців ІХ Регіонального конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір».

Виставка-презентація організована в рамках заходів Гендерного центру Університету з метою реалізації стратегії «Університет, дружній до родини». Запрошуємо студентів, викладачів, співробітників взяти участь в інтерактивному голосуванні з визначення кращого проекту Дитячого центру Університету за посиланням: vk.com/club93635769. Долучайтесь до створення спільного майбутьного!

Банер виборів

Баннер Довідника 2018