01 Pic 0128 квітня 2015 р. в Університеті відбулась презентація інноваційних екологічних бізнес-проектів учасниками Університетського Старт-ап Центру «Нові ресурси» в рамках міжнародного проекту ТЕМПУС SUCSID.

Організатори та експерти координаційного семінару: ХНУМГ ім. О.М. Бекетова; Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації; Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради; Бакингемширський Новий університет, Великобританія; Університет Монпельє, Франція; Білоруський державний університет, Білорусь; Науково-технічний парк БНТУ «Політехнік», Білорусь.

Студенти представили експертам на рецензування розроблені ними інноваційні екологічні бізнес-проекти присвячені питанням організації виробництва солом’яних пелітів, повторному використанню шин та екологічному дизайну приміщень та ландшафту.

Бізнес-проекти оцінювали провідні експерти, у тому числі міжнародні: Дорін Фестью - Ph.D., Бакингемширський Новий університет, (Великобританія), Софі Мозер - Ph.D., Університет Монпельє, (Франція); Каміл Пернель - Ph. D., Університет Монпельє, (Франція); Наталія Романова - Ph.D., заступник начальника управління з виховної роботи з молоддю, Білоруський державний університет, (Білорусь). На підставі підготовлених рецензій та публічного захисту були надані різнобічні рекомендації, які дадуть змогу розробникам проектів не тільки поліпшити їх, але і отримати у подальшому інвестиції.

02 Pic 0203 Pic 0304 Pic 04

Банер виборів