01 5pAejmaYW0E28 квітня о 14.00 в конференц-залі №1 Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова відбудеться презентація та відкриття Студентської бізнес асоціації Університету

Сучасний розвиток освіти вимагає впровадження нових знань та навичок які не завжди можливо надати в навчальній аудиторії. Сучасні вимоги ринку праці потребують швидких змін в системі вищої освіти та створюють попит на надання додаткових знань та компетенцій студентам.

З метою заповнення цієї прогалини в Харківського національному університеті міського господарства вирішено створити Студентську бізнес асоціацію.

Створення асоціації стало логічним продовження роботи бізнес-інкубатору Університету, відкритого 3 червня 2014 року за підтримки МЗС Польщі go-url.ru/ht80 та в рамках реалізації проекту SUCSID за підтримки ЄС sucsid.competence.in.ua/ru.

Ідея створення асоціації належить викладачам кафедри економіки підприємств, бізнес адміністрування та регіонального розвитку та студентам факультету економіки і підприємництва Університету які об’єднавшись разом в поза навчальний час наразі вже впроваджують ряд прикладних проектів та організовують практичні тренінги та семінари.

За короткий час студентам вже вдалося розробити логотип асоціації, підготувати положення та ініціювати проведення перших тренінгів за участю успішних підприємців, авторів книг по розвитку підприємництва та практичних психологів. Реалізація проекту стала можливою завдяки підтримці випускової кафедри студентів - економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку. Разом студенти з викладачами готують проекти на Національний конкурс Enactus, розробляють проекти для підприємців, які звертаються з проханням розробити пропозиції по розвитку їх бізнесу та інше. Створення асоціації сприятиме підготовці більш конкурентних випускників на ринку праці які швидко зможуть знайти та адаптуватися на першому робочому місті та сприяти розвитку бізнес середовища в місті, регіоні та країні.

Незважаючи на те, що асоціація ще офіційно не відкрилась, але доєднатися до її роботи побажали не лише студенти економічного факультету але і інших факультетів, а також студенти технікумів та абітурієнти.

28 квітня учасники презентації зможуть дізнатися про плани роботи асоціації та подальші заплановані проекти.

Крім того в перший половині дня – з 10.00 до 14.00 пройде координаційна семінар та презентація студентських інноваційних бізнес-проектів в рамках виконання Міжнародного проекту 530349-TEMPUS-1-2012-1-FR-TEMPUS-JPHES SUCSID.

MOiN Ukrayni gerb Ed