01 V9MNvKprY7E23 квітня в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова пройшов тренінг «Особистісне планування. Побудова системи управління », який провів Юрій Урсой, директор компанії «Uprofi plan». Він розповів студентам і викладачам Університету про важливість довгострокового планування і визначення мети, а також про те, як розрізняється по ефективності робота з детальним плануванням і без нього.

Розглянув декілька принципів і методик, які ефективно застосовуються в плануванні. Серед них били такі, як принцип Порето, матриця Ейзенхауера, піраміда планування Франкліна. Також Юрій Урсой запропонував свою методику ефективного планування і декілька вправ, які допоможуть студентам вже сьогодні почати досягати своїх кар'єрних цілей.

У другій частині тренінгу, ведучий, в ігровій формі, продемонстрував особливості оцінки власного потенціалу, звернувши увагу аудиторії на те, що ця оцінка часто буває заниженою.

Наприкінці тренінгу деякі з учасників, за їх активну участь, отримали корисні подарунки, які в подальшому їм допоможуть при плануванні та досягненні поставлених цілей.

MOiN Ukrayni gerb Ed