01 5LkEVhSrlXA02 VaMy4sBFc21 квітня 2015 року співробітниками Центру доуніверситетської освіти і кар’єри та кафедрою Геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна було органіозване  виїзне відкрите заняття на базі компанії Intetics.

З 1995 року компанія Intetics успішно працює в IT індустрії, більш ніж з 200 клієнтами по всьому світу. Програмісти Intetics працюють в трьох центрах розробки: Мінську, Харкові та Києві; штаб-квартира компанії знаходиться в США (Чикаго).

Студентам спеціальності «Геодезія, картографія та землеустрій» була організована оглядова екскурсія, проведено знайомство з персоналом компанії та презентовані вимоги до молодих спеціалістів вищезазначеної спеціальності на сучасном ринку праці.

Студенти отримали масу позитивних емоцій та пам’ятні сувеніри від представників компанії Intetics.

Банер виборів

BOS банер