01 IMG 0388 Edited9 квітня 2015 р. в нашому університеті відбулася звітно–виборча конференція Студентського Самоврядування ХНУМГ імені О.М. Бекетова. Учасники робочої конференції, були представлені від студентства з усіх факультетів університету. На конференції розглянули низку важливих питань, пов’язаних зі студентським самоврядуванням у виші.

02 DSC 0180На порядку денному було розглянуто декілька питань: звіт голови студентського Сенату Дарини Вершиніної, щодо підсумків студактиву за останній рік; обрання голови студентського Сенату, шляхом прямого таємного голосування; обрання персонального складу факультетів, терміном на один рік. Також студенти ухвалили зміни до Положення «Про студентське самоврядування ХНУМГ імені О.М. Бекетова».

Голова студентського Сенату, Дарина Вершиніна, подякувала присутнім на конференції, за їх активність і небайдужість до свого майбутнього. Було надано слово Ректору Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Володимиру Миколайовичу Бабаєву. Ректор привітав студентів із важливою подією у їхньому житті та наголосив, що їхня активність свідчить про дієву життєву позицію. Володимир Миколайович відмітив подяками кращих лідерів студентського самоврядування університету.

03 DSC 016804 DSC 0169 

05 DSC 0170 

Голова студентського самоврядування Дарина, презентувала присутнім на конференції свій звіт щодо результатів роботи студентського Сенату в минулому році та перспектив її подальшої роботи. Так, вона наголосила, що університет – це те місце, де кожен студент може реалізувати себе як людину, активіста або науковця. «Особисто для мене, – зауважила Дарина. – Університет дав можливість більше всього реалізувати себе, як студентського лідера. Насправді, я давно займаюся громадською діяльністю, і посада голови студентського Сенату, стала для мене певною кульмінацією в цій справі. Адже, це той статус, який зобов’язує до багатьох речей і мені подобається бути відповідальною. Вважаю, що все більше студентів стають на активну громадську позицію, докладають багато зусиль задля розвитку волонтерського та міжнародного напрямків діяльності студентського Сенату, краще розуміють свої права та обов’язки».

06 DSC 0206 

Також, Дарина Вершиніна подякувала членам своєї команди, без чиєї дієвої підтримки не змогла б за рік встигнути зробити так багато. Вона перерахувала найважливіші заходи за ініціативи студентського активу, які відбулися потягом звітного періоду в нашому виші. Крім того, Дарина окреслила найважливіші напрямки розвитку студентського самоврядування, яким необхідно приділити особливу увагу.

07 DSC 0190Голова студентського Сенату закликала присутніх звернути особливу увагу на той пункт порядку денного конференції, у якому йдеться про внесення змін до Положення «Про студентське самоврядування в ХНУМГ імені О.М. Бекетова», пов’язаних із виборами голови університетського органу студентського самоуправління.

Так, відповідно до нового Закону України «Про вищу освіту», вибори голови студентського самоврядування вищих навчальних закладів відтепер мають здійснюватись загальним таємним голосуванням студентів.

Учасники конференції обрали голів студентських Сенатів факультетів:

Головою факультету Транспортних систем та технологій – Гончарову Дарію Дмитрівну.

Головою факультету Інженерних мереж та екології міста – Кравченко Владислава Олеговича.

Головою факультету Електропостачання і освітлення міст – Гаруст Аліну Юріївну.

Головою факультету Економіка та підприємництво – Староконь Тетяну Василівну.

Головою факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва – Бало Дарію Сергіївну.

Головою факультету Менеджменту – Марченко Романа Костянтиновича.

Вибори голови факультету Будівництва відбудуться 14 квітня о 8.30 в аудиторії № 309(БМК).

В ході таємного голосування, головою студентського Сенату, обрано студентку 5 курсу факультету«Економіки і підприємництва», магістра спеціальності «Фінансово–економічна безпека», голову Харківського осередку УАСС – Дарину Вершиніну, за яку з 130 зарєєстрованих бюлетенів, проголосувало 122 студенти.

08 DSC 017209 DSC 0177 

Наприкінці заходу, Дарина Вершиніна подякувала всім присутнім за участь у конференції та небайдужість до важливої спільної справи.

10 IMG 036211 DSC 0159 

Ректорат університету вітає новообрану команду, та бажає нових звершень у студентському житті університету.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Вступник 2018 слайдер

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 170 гостей та користувачі відсутні