01 image0090410 березня 2015 року офіційно стартував Всеукраїнський молодіжний конкурс архітектурних проектів ARCHIVISION, орієнтований на розробку архітектурних проектів житлових і громадських будівель.

Тема конкурсу: «Розвиток території шляхом трансформації забудови для створення комфортного середовища».

Організаторами огляду-конкурсу виступають компанія КНАУФ, Національна Спілка архітекторів України, архітектурне бюро Архіпластика за підтримки громадських, державних та приватних установ й організацій.

Під керівництвом канд. арх., ас. каф. АБіСтаДАС Смірнової О.В. сумісно з викладачами кафедри ОАПіР канд. арх., доц. Вотіновим М.А., ст. викл. Богдановою Л.О. та представником фірми КНАУФ Свіридовим В.В. кожного четверга протягом квітня в ауд. 510 бмк проводяться семінари. На семінарах студенти отримують детальну інформацію щодо будівельних матеріалів та продукції торгівельної марки КНАУФ та технології будівництва з їх використанням, що подалі будуть впроваджені у проекти конкурсантів.

Умови конкурсу:

Реєстрація (прийом заявок) – до 31 липня 2015 року.

Останній строк прийняття робіт – 10 серпня (проекти на огляд-конкурс учасники архівують в один файл та завантажують на файлообмінник. Назвою файлу повинен бути індивідуальний код студента, який він отримає після реєстрації. Після чого для завантаження роботи слід відправити посиляння на адресу contest@archіvіsіon.com.ua).

Оприлюднення результатів, виставка та церемонія нагородження відбудеться 11-12 вересня в місті Одеса.

Переможців конкурсу очікують грошові премії:

1 місце – 30 000 грн;

2 місце – 20 000 грн;

3 місце – 15000 грн;

та незабутні враження від подорожі європейськими містами.

В основу конкурсу закладена ідея проектування в конкретній містобудівній ситуації з можливістю здійснення надбудови або реконструкції існуючих будівель та споруд. Такий підхід дозволяє досліджувати локальні соціальні проблеми проектного майданчика, запити й ризики мешканців, а також дає конкурсантам шанс реалізувати проект у майбутньому.

Критеріями експертної оцінки проектних пропозицій будуть концептуальна оригінальність і новизна, функціональність і соціальна вага, естетичний і містобудівний потенціал, технологічність виконання й підвищення цінності забудови.

Для участі в конкурсі ARCHІVІSІON можуть бути представлені роботи зі всієї України, як індивідуальні, так і групові (до 3 учасників). Кількість робіт, поданих одним конкурсантом не обмежена. Вік конкурсантів не повинен перевищувати 35 років.

MOiN Ukrayni gerb Ed