01 010424-27 березня 2015 р. гендерні експертки Університету взяли участь у всеукраїнському семінарі «Гендерний аудит ВНЗ як інструмент реалізації політики рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в освітній сфері», що відбувся у Запорізькому національному університеті. Проректор з наукової роботи ЗНУ д.і.н., проф. Васильчук Г.М. наголосив, що гендерні дослідження є потужним напрямом наукової робочим в університеті.

Учасники семінару обговорили актуальні питання роботи над спільним проектом «Гендерний аудит ВНЗ», ініційований у 2014 році Всеукраїнською Мережею осередків гендерної освіти ВНЗ та підтриманий Представництвом Фонду імені Фрідриха Еберта в Україні.

Під час заходу гендерні експертки Університету (доц. кафедри історії і культурології, к.філос.н. Фесенко Г.Г., доц. каф. Управління проектами в міському господарстві та будівництві Фесенко Т.Г.) працювали у робочих групах над розробкою процедури гендерного аудиту, методиками збору та обробки необхідної інформації. У підсумку продуктивна робота гендерних експерток над всеукраїнським аудиторським проектом в галузі вищої освіти (сформовано необхідний науково обґрунтований інструментарій) дозволила розпочати стадію «виконання». Робота Гендерного центру Університету над спільним проектом Мережі та Фонду імені Фрідриха Еберта буде продовжуватись і має бути завершена наприкінці 2015.

02 1010402 2010403 30104