З 15 по 20 квітня під м. Франкфурту (Німеччина) в рамках Міжнародної виставки дизайну, архітектури, світлотехнічних та будівельних технологій Light + Building пройшов Всесвітній Конгресі Building Performance Congress and lectures і Light Forum. Від Академії участь в даних заходах взяла старший викладач кафедри світлотехніки і джерел світла, к.т.н., член ради молодих вчених академії Чернець В.С.

Головною темою Конгресу була естетика світла, енегроеффетівность та автоматизація систем освітлення. Нові правові норми щодо захисту клімату і зростаючий інтерес до архітектурного і декоративного освітлення змушують по-новому розглядати використання технологій світла, паралельно забезпечуючи естетичні вимоги до дизайну светоформ. Представлені на Конгресі інноваційні розробки спрямовані не тільки на підвищення комфорту і безпеки будівель і вулиць, а в першу чергу на формування енергетичної парадигми, яка дозволить знизити витрати на енергію за рахунок поновлюваних енергетичних ресурсів.

Цього року захід відвідали близько 196 000 чоловік. У загальній складності 2352 організацій з 50 країн світу представили інноваційні продукти для областей освітлення, електротехніки, автоматизації будівель і будинків, а так само програмні забезпечення для будівельної галузі.

Вперше в цьому році Messe Frankfurt в рамках Конгресу відкрили університетську арену, де були представлені науково-практичні центри та інноваційні розробки провідних ВНЗ Європи, що спеціалізуються на освіті в галузі світлотехніки і світлодизайну. Таким чином був позначений новий Міжнародний Проект в сфері світлотехніки і світлодизайну - активна співпраця освітніх та наукових центрів Європи з виробничими структурами і дизайн-лабораторіями над розробкою та реалізацією інноваційних технологій в системах освітлення міста.

MOiN Ukrayni gerb Ed