01 20150325 162608Кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» 25 березня 2015 року у рамках весняної школи «PROMO: Фінансово-економічна безпека та облік і аудит» було проведено заняття весняної школи «Школа бізнес-розвідника» для учнів 9-11 класів шкіл Харкова та Харківської області.

До уваги присутніх проф. Гордієнко Н.І., доц. Шкурко О.В., ас. Конопліна О.О., ас. Кравцова С.В. та студенти-магістри 5 курсу спеціальності «Облік і аудит» представили на розгляд два питання:

1) Аудитор, бухгалтер, податківець – актуальні професії сучасності;

2) Промисловий шпіонаж, економічна розвідка та економічні злочини в сфері бізнесу та економіки.

Під час обговорення першого питання було проаналізовано позитивні сторони навчання за спеціальностями бухгалтерського обліку, аудиту; вивчення засад податкового менеджменту та інтелектуальної власності. Слухачі в форматі відкритої дискусії дізналися цікаві факти про історію бухгалтерського обліку та аудиту, професію бухгалтера, можливості навчання в нашому університеті, тенденції на ринку праці у сфері бухгалтерського обліку та аудиту, можливостях майбутнього працевлаштування. Особливий інтерес викликав конкурс серед учасників, за результатами якого були розіграні призи та подарунки.

02 20150325 162441Розгляд питань другого блоку заняття було присвячено аналізу сутності, актуальності застосування та специфічних особливостей економічної розвідки. В ході заняття учні прослухали інформацію про організацію роботи відділу бізнес-розвідки на підприємстві. Особливий інтерес слухачів викликали питання організації служби безпеки на реальних підприємствах.

Окрім перелічених питань, слухачі школи дізналися, що навчання за спеціальностями кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» забезпечує студентів:

– навчанню управлінню фінансами компанії, веденню бухгалтерського обліку на підприємстві;

– навчанню складання фінансової звітності як в українському, так і міжнародному форматі;

– придбання професійних навиків оцінки ефективності фінансово-економічної діяльності підприємства та забезпечення його економічної безпеки.

03 20150325 16272304 20150325 164818Отже, слухачі школи погодилися щодо існуючих переваг навчання за спеціальностями кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту», а саме:

1. Отримання спеціальності, яка відповідає вимогам ринку праці.

2. Доступ до мобільних навчальних послуг (дистанційна форма навчання).

3. Гарантована індивідуальна увага персоналу кафедри до вирішення проблемних питань навчання студентів.

4. Постійне навчання методикам формування ділової кар'єри, планування й організації майбутньої професійної діяльності.