01 518 березня 2015 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося розширене засідання Харківської регіональної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Захід було організовано Департаментом житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації спільно з Центром регіонального розвитку Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Засідання проводилося у форматі «круглого столу» на тему: «Залучення позабюджетних коштів для енергозбереження у багатоквартирних будинках». У ході засідання були обговорені практичні питання залучення позабюджетних коштів – міжнародних грантів, кредитів, запровадження механізму співфінансування проектів з енергозбереження у багатоквартирних будинках шляхом відшкодування з місцевих бюджетів суми відсотків за кредитами, залученими ОСББ, та відповідні пропозиції комерційних банків.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018