01 PMITПідготовка фахівців за напрямом «Комп’ютерні науки» – нова сфера діяльності Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Така можливість з’явилась у нашому університеті, починаючи з 2014 року.

Крім абітурієнтів зі шкіл, на новій спеціальності можуть навчатись випускники технікумів. Причому останні можуть бути зараховані до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова за скороченою формою навчання (на бюджетні або на контрактні місця).

Для розвитку цього перспективного напряму викладачами кафедри ПМіІТ було проведено роботущодо залучення випускників технікумів з метою їх подальшого навчання в ХНУМГ ім. О.М. Бекетоваза напрямом «Комп’ютерні науки». Так, у листопаді 2014 року завідувач кафедри ПМіІТ професор Самойленко М.І., доценти Дядюн С.В., Карпенко М.Ю., Костенко О.Б. провели зустрічі з випускниками: патентно-комп’ютерного коледжу, радіотехнічного технікуму, коледжу комунікативних технологій, загальна слухацька аудиторія яких складала понад 200 осіб.

На зустрічах студенти почули змістовні, цікаві розповіді про наш університет та його спеціальності, про умови навчання та проживання в гуртожитках, про можливості займатись спортом та брати участь у самодіяльності, про перспективи подальшого працевлаштування тощо.

Всі випускники одержали запрошення на День відкритих дверей ХНУМГ ім. О.М. Бекетовата до школи розвитку молоді Hi-TechSchool.

З керівництвом технікумів були обговорені можливості подальшої плідної співпраці щодо впровадження дистанційних форм навчання, організації спільної методичної роботи, проведення шкіл розвитку тощо. Підготовлено відповідні договори про співробітництво.

Результатом проведених заходів стала висока активність студентів технікумів та коледжів, що масово відвідали ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на День відкритих дверей. Наші навчальні програми, умови навчання та організації дозвілля, перспективи працевлаштування викликали у молодих людей високу зацікавленість.

MOiN Ukrayni gerb Ed