12 квітня 2012 року в клубі Болеро відбувся фінал телепроекту «Імперія ВУЗів», в якому змагалися ХНАМГ, ХНЕУ та ХНУРЕ.

Переможців визначало журі в 3 тури – інтелектуальна гра, спортивні змагання та шоу талантів. У загальному заліку команда ХНАМГ посіла 1 місце.

Слід особливо наголосити на бездоганній підготовці нашої команди – іскрометний гумор та незабутнє шоу талантів не залишили байдужим жодного.

Наша команда постійно відчувала підтримку вболівальників. На заході був присутній ректор ХНАМГ, професор Бабаєв Володимир Миколайович, проректор з навчально-виховної роботи Малєєв Олександр Іванович, декани факультетів, співробітники, представники Студентської ради, Студентського клубу та профспілкової організації студентів.

Поздоровляємо колектив Академії з яскравою, незабутньою, феєричною перемогою команди ХНАМГ «Муниципальные лица первой столицы» в телепроекті «Імперія ВУЗів»!

Шануємо свою ALMA MATER, бережемо і збагачуємо її традиції, будемо й надалі завзято доводити, що ХНАМГ – провідний ВУЗ України!

Nam 001

MOiN Ukrayni gerb Ed