Харківська міська громадська організація «Енергія миру» запрошує зацікавлених студентів прийняти участь у Восьмому конкурсі творчих робіт для школярів, молоді та сімей в рамках щорічного "Енерго-Фестивалю 2014" під девізом «Енерго-незалежності України – наші енергоефективні дії»!

Умови участі: Ви можете надати на Конкурс свої творчі роботи на теми збереження природи, енерго-ресурсів, впровадження енергоефективних технологій… Увага! Просимо звернути увагу на те, що кожна робота ПОВИННА мати зрозумілий заклик або конкретні рекомендації - як саме та чому потрібно берегти природу, енергоресурси.

За більш детальною інформацією звертатися за адресою: м. Харків, вул. Римарська, 8-7, тел. (057)762-91-36, 050-90-245-14.

bannerPodkusry

Олімпіада ХНУМГ