01 image00124 жовтня 2014 року в Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №17 відбулися районні дебати англійською мовою серед учнів 9-11 класів, в яких взяла участь команда Харківського приватного ліцею міського господарства. Темою дискусії стала: «Life in the country is better than life in the city” (Життя у селі краще, ніж життя у місті).

02 image003Розпочалися дебати із святкового концерту, який підготували учні школи. Команди учасниці було попередньо поділено (жеребкуванням) на дві групи, що за правилами проведення дебатів відстоювали протилежні точки зору. Команда ліцеїстів (Дащук Андрій, Бейлін Павло та Конкін Максим) доводила, що життя у селі краще ніж у місті.

03 image005Обидві сторони дебатів ввічливо та із дотриманням правил дискусії намагалися переконати одна одну. Учні обох команд показали високий рівень володіння англійською мовою, повагу до опонентів. Позитивна атмосфера і чесне суперництво стали запорукою вільного висловлювання думки та відкритості до сприйняття різних позицій. Усі команди учасниці дебатів було нагороджено дипломами.

04 image007

MOiN Ukrayni gerb Ed