1Більше 1700 гостей, від малюків до дорослих, відвідали презентацію Beketov Open Space. Саме в такому форматі відтепер проходитиме кожний День відкритих дверей в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

Безліч цікавих подій відбувалися одночасно на різних локаціях університету. На подвір’ї гостей зустрічав добрий слон, у сонячних променях сяяли величезні мильні бульбашки, і все це – під пильним оком дрона.

Фото 6Навчатися потрібно у кращих!!!

Під цим гаслом 19.10.2018 р. викладачами кафедри туризму і готельного господарства Поколодною Марією Миколаївною та Гордієнко Тетяною Віталіївною для студентів третього курсу спеціальності «Туризм» в рамках вивчення дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» була зорганізована виробнича екскурсія.

18 жовтня 2018 року завідувачем кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудит» проф. Момот Тетяною Валеріївною при організаційній підтримці асистента Конопліної Олени Олександрівни, асистента, аспіранта Вершиніної Дарини Миколаївни та доцента Світличної Вікторії Юріївни організовано проведення екскурсії студентів спеціальностей «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» і «Фінансово-економічна безпека підприємств» в Фельдман Екопарк.

З 17 по 19 жовтня 2018 року викладачі кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод ХНУМГ імені О. М. Бекетова – доцент Чуб Ірина Миколаївна та доцент Шевченко Тамара Олександрівна – прийняли участь у науковому тренінгу «Сертифікований фахівець для роботи на очисній споруді» у рамках Німецько-Українського проекту WODA.

17 жовтня студія «Юних архітекторів» зробила дивовижний екскурс по будівлях, створених нашим земляком, архітектором Олексієм Миколайовичем Бекетовим. Ім'я видатного академіка архітектури носить наш університет і це було вирішальним моментом у виборі першої пізнавальної програми з циклу запланованих на цей навчальний рік.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

bannerPodkusry

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 216 гостей та користувачі відсутні