Официальный сайт ХНУГХ

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Home

Welcome to the University!

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

Підведення підсумків по реалізації проекту «Бізнес-інкубатор для студентів, викладачів і бізнесу»

There are no translations available.

DSCN201617 грудня в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася зустріч, присвячена підведенню підсумків по реалізації проекту «Бізнес-інкубатор для студентів, викладачів і бізнесу».

У зустрічі прийняли участь почесні гості: генеральний консул республіки Польща – Станіслав Лукасік, заступник виконуючого директора Фундації українсько-польської співпраці PAUCI (Варшава) – Кшиштоф Фільцек, голова Правління громадської організації «Європейський Інститут нерухомості» – Яцек Колібскі, польські та українські експерти проекту.

Read more...
 

У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося відкриття лабораторного комплексу Освітньо-виробничого центру «Сучасні технології в енергетиці»

There are no translations available.

image00116 грудня 2014 року об 11.00 у структурному підрозділі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Електромеханічному технікумі відбулося урочисте відкриття лабораторного комплексу Освітньо-виробничого центру «Сучасні технології в енергетиці».

Read more...
 

Запрошення до участі в конференції «Термомодернізація будівель: українські та польські успіхи»

There are no translations available.

altalt

Фундація польсько-української співпраці „ПАУСІ» (Київ-Варшава)

запрошує до участі в конференції «Термомодернізація будівель: українські та польські успіхи»

що відбудеться у Харкові 18 грудня 2014 року з 9.30 до 15.00, в Харківському національному університеті міського господарства ім.О.М.Бекетова в конференц-залі №2 університету.

Read more...
 

В лютому 2015 р. відбудеться міжнародна науково-практична інтернет-конференція

There are no translations available.

Шановні колеги!

На базі кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова в лютому 2015 р. відбудеться міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Бізнес-адміністрування в умовах турбулентної економіки» («Business administration in terms of turbulent economy», «Бизнес-администрирование в условиях турбулентной экономики»).

Прийом заявок на участь у конференції, тез доповідей та організаційних внесків - до 25.01.2015 р. Більш детальна інформація в інформаційному повідомленні.

Запрошуємо до участі в конференції!

Телефони для довідок:

707-31-16 (23-16), 707-32-41 (24-41) (050) 937-15-17

к.е.н., доц. Юр’єва Світлана Юріївна

 

Урочисте засідання Вченої Ради Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова з нагоди присвоєння вчених звань та наукових ступенів

There are no translations available.

DSC 115116 грудня у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося урочисте засідання Вченої Ради, присвячена підведенню підсумків наукової роботи Університету за рік та врученню дипломів про присвоєння вчених звань та наукових ступенів.

Відкрив урочисте засідання голова Вченої Ради, ректор Університету Володимир Миколайович Бабаєв.

Колектив Університету привітав голова Харківської обласної ради, доктор наук з державного управління, президент Асоціації органів місцевого самоврядування України Сергій Іванович Чернов, відзначивши здобутки Університету та роль професорсько-викладацького складу, студентів і випускників Університету у розвитку Харківщини та інших міст і територій України.

Read more...
 

«ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології»

There are no translations available.

14 лютого 2015 р. в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відбудеться ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Метою є виявлення обдарованих школярів, формування в них фундаментальних екологічних знань, екологічної культури старшокласників, що ґрунтуються на ставленні до природи як унікальної цінності, а також відборі команди учнів для участі в міжнародній олімпіаді екологічних проектів.

Read more...
 

Тренувальні збори з підготовки учнів до «ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології»

There are no translations available.

З 21 листопада 2014 року в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова стартували тренувальні збори з екології, з якої проводиться Всеукраїнська учнівська олімпіада у 2014/2015 навчальному році.

Мета зборів – підготовка учнів загальноосвітніх навчальних закладів сільської місцевості Харківської області до ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

У зборах беруть участь біля 200 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області. Заняття з учнями проводять викладачі кафедри ІЕ та ЕБМ, зав. кафедрою проф. Ф.В. Стольберг, доц. К.М. Задорожний, ст.викл. Н.О. Телюра.

Тренувальні збори триватимуть до 28 грудня 2014 року.

 

Підведення підсумків по реалізації проекту «Бізнес-інкубатор для студентів, викладачів і бізнесу»

There are no translations available.

gggg

17 грудня у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбудеться зустріч присвячена підведенню підсумків по реалізації проекту «Бізнес-інкубатор для студентів, викладачів і бізнесу».

Read more...
 

В ХНУГХ открыли лаборатории для энергетиков

There are no translations available.

altСегодня, 16 декабря, в ХНУГХ им. Бекетова состоялось открытие центра «Современные технологии в энергетике».

В образовательно-производственный комплекс входит три лаборатории по контролю и учету электроэнергии, электрооборудования систем электроснабжения, кабельных линий.

 

Создана трехмерная геомодель Харьковского колледжа строительства, архитектуры и дизайна

There are no translations available.

alt автор
В рамках проекта «Трехмерные модели в Google Планета Земля» создана и зарегистрирована в слое фотореалистических зданий Google трехмерная геомодель Харьковского колледжа строительства, архитектуры и дизайна.

Автор модели – Балабанова Юлия, группа А2009-2
Read more...
 

У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбудеться відкриття лабораторного комплексу Освітньо-виробничого центру «Сучасні технології в енергетиці»

There are no translations available.

16.12.2014 року о 11.00 відбудеться відкриття лабораторного комплексу Освітньо-виробничого центру «Сучасні технології в енергетиці». За участі наших партнерів АК «Харківобленерго», ПАТ «Завод Південкабель», ТОВ «Харківенергоприлад», АТ «Трест Жилбуд-1», ТОВ «ІЕК ХОЛДИНГ», ТОВ «Харківський електротехнічний завод «Енергоміра», ТОВ «ТД Термофіт», ТОВ «НІК-Електроніка», ТОВ «СІКАМ УКРАЇНА», ТОВ «НТК Енерго-Тайм», ТОВ «ОБО Беттерманн Україна» було створено лабораторії: «Обліку і контролю електричної енергії», «Кабельних ліній», «Електроустаткування систем міського електропостачання».

Read more...
 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 92

Студенческое радио

Видео-конференция

news1324965407

b studio_small_Logo

vidatni vcheni_new

ХНУГХ им. А.Н. Бекетова – на 27-м месте по Украине

Random photo

Другие сайты Университета

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

Social Buttons:

Infinity – International Fellowship IN trandisciplinarITY supported by Erasmus Mundus programme of the European Union

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Who on site

We have 110 guests online

Міжнародна науково-технічна конференція
18-19 грудня 2014 р.

DreamSpark

ZNO

Расписание МКР для Android

google

ПОСТУПАЙ В ХНУГХ!

НЕПРЕРЫВНОЕ ОБРАЗОВАНИЕ!
БУДУЩИМ АБИТУРИЕНТАМ!
Стань архитектором своей мечты!