Виступ професора Л.М.Жванко на конференції20-22 жовтня 2016 р. доктор історичних наук, професор Л. М. Жванко взяла участь у роботі міжнародної конференції «Інтелектуали і Перша світова війна: перспектива Центральної Європи». Її організатором виступив Інститут історії Ягеллонського університету у Кракові, а серед учасників – історики з Австрії, Великої Британії, Німеччини, Сербії, Польщі, України, США, Росії та Чехії.

Детальніше...

01 web of scienceШановні науковці, повідомляємо вас про те, що у залі інформаційного сервісу наукової бібліотеки продовжується реєстрація у Web of Science! Після реєстрації у бібліотеці ви зможете користуватися Web of Science з будь-якого персонального комп'ютера під час дії тестового доступу.

Детальніше...

18 жовтня в Університеті відбулася зустріч студентського активу першого курсу з ректором Володимиром Миколайовичем Бабаєвим. У вступному слові Володимир Миколайович ознайомив студентів із результатами соціологічного опитування, яке було проведено серед першокурсників Університету: наскільки студентів влаштовують якість та умови навчання, які взаємовідносини у них складаються у новій групі та з кураторами. Більшість першокурсників мають позитивне враження від перших місяців занять, змогли побудувати хороші стосунки з одногрупниками та рекомендували б поступати до Університету своїм знайомим та друзям. Проте, є і проблемні питання, з якими студенти звернулися до ректора у рамках зустрічі.

Детальніше...

01 1 EditedНапередодні осінніх канікул за запитом адміністрації Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Центром доуніверситетської освіти і кар’єри було організовано і проведено заходи щодо популяризації науки серед учнів 3 – 4 класів. Така інноваційна форма роботи є дуже важливою сьогодні, оскільки стрімка еволюція технологій веде до того, що незабаром популярними та перспективними стануть саме інженерні спеціальності, які дуже широко представлені в ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Детальніше...

Shapovalenko Zahist2016Старшого викладача кафедри Туризму і готельного господарства, заступника декана факультета Менеджменту з навчальної роботи Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова Шаповаленко Дениса Олександровича з успішним захистом кандидатської дисертації на тему «Соцiально-економiчний механiзм комплексного розвитку житлово-комунального господарства регiону» за спеціальністю 08.00.05 – Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка. Публічний захист дисертації відбувся 7 жовтня 2016 року.

Бажаємо подальших наукових звершень та нових перемог!

Дуже жваво й динамічно пройшов перший місяць нашого перебування в Чеській Республіці в Остравському технічному університеті, де ми – Анна Коротєєва, Юлія Овчарова та Альбіна Пащенко – студенти кафедри ЕПБА та РР, та старший викладач кафедри Панова Олена Дмитрівна розпочали своє академічне навчання та наукову роботу 6 вересня за програмою Еразмус +. Досвід отриманий за цей період не зрівняється з місяцями життя вдома! Ми побачили десятки нових цікавих місць, познайомились зі студентами з різних країн, навчилися вирішувати побутові проблеми, адаптуючись до правил перебування на кампусі закордонного вишу, а також культурних особливостей країни... Але про все це за порядком.

Детальніше...

01 1Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту та керівництво університету щиро вітають професора, доктора економічних наук Долю Володимира Тимофійовича з 80-річним Ювілеєм!

Його особистий приклад, професійна діяльність стали прикладом для виховання майбутніх поколінь, формування відповідальної інтелектуальної еліти нашої держави.

Він пройшов з університетом славний трудовий шлях.

Детальніше...

01 1Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування вітає студента 3-го курсу, групи ЕП-2014-1, Вагіфа Аскерова, з перемогою в турнірі Fight Nights Leomax. Гран прі місто Запоріжжя. Вагіф, ми пишаємося тим, що у нас навчається такий серйозний, цілеспрямований і сильний студент! Успіхів Вам і перемог!!!

Детальніше...

Den karyeri 17 11 2016

Scopus Banner 01

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет

WaTra Logo engauswahl 1 final Christian 1