Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Welcome to the University!

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 
1 вересня уХарківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася посвята у першокурсники
There are no translations available.

DSC 0190 EditedЗ Днем Знань усіх присутніх привітали ректор ХНУМГ ім.О.М. Бекетова Володимир Миколайович Бабаєв та почесні гості: Генеральний Консул республіки Польщі у Харкові Станіслав Лукасик, радник голови Харківської обласної державної адміністрації Стороженко Сергій Михайлович, Голова правління ОАО «Трест Житлобуд-1» Харченко ОлександрМихайлович.

Першокусникам вручили символічну залікову книжку і за наполегливість,силу волі і знання ректор поставив першу оцінку - «ВІДМІННО».

Read more...
 
Кафедра "Экономики предприятий, бизнес -администрирования и регионального развития", поздравляет первокурсников с 1-ым сентября!
There are no translations available.

IMAG4514IMAG4515Заведующая кафедрой "Экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития", д.э.н. профессор, Дымченко Елена Владимировна и коллектив кафедры , поздравляет  первокурсников и всех-всех студентов с 1-ым сентября! Желаем Вам, ребята, отличной учебы и интересной студенческой жизни!

С ув. Коллектив кафедры.

 
Можливість паралельного (дистанційного) навчання українських студентів в польських ВНЗ
There are no translations available.

originalВ рамках проекту «ПАРАЛЕЛЬНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ» на базі Центру стратегічної аналітики та антикорупційного менеджменту Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова передбачена можливість паралельного (дистанційного) навчання українських студентів в польських ВНЗ З ОТРИМАННЯМ ДИПЛОМІВ, ЯКІ ВИЗНАЮТЬСЯ В КРАЇНАХ ЄС.

Брати участь у проекті можуть студенти, які мають, як мінімум, диплом «БАКАЛАВРА» з будь якої спеціальності.

Read more...
 
1 вересня 2015 року участь студентів-першокурсників спеціальності «Облік і аудит» в церемонії Урочистого посвячення в Студенти ХНУМГ імені О.М. Бекетова
There are no translations available.

alt1 вересня 2015 року відбулося урочисте посвячення студентів-першокурсників, що поступили на навчання за спеціальністю «Облік і аудит» факультету «Економіки і підприємництва» Університету.

Урочисте свято почалося із концерту-привітання на площі перед центральним корпусом Університету.

Перед присутніми виступили представники керівництва Університету: ректор – проф. В.М. Бабаєв, почетний ректор Л.М. Шутенко, перший проректор Г.В. Стадник, проректор із координації навчально-виховної роботи О.І. Малєєв та почесні гості свята.

Read more...
 
Тиждень Польщі в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова
There are no translations available.

01 image-0001З 8 до 11 вересня 2015 р. запрошуємо усіх бажаючих поринути в польську історію, культуру та традиції разом з нами.
Протягом тижня студенти Університету та всі бажаючі зможуть дізнатися про плідну роботу Центру за рік, переглянути виставку фотографій Польща з висоти пташиного польоту в холі Університету, відвідати бібліотеку українсько-польського культурно-освітнього центру, переглянути інформаційні фільми про Польщу, ознайомитись з можливостями навчання в Польських ВНЗ від студентів та учасників Польських програм, познайомитись з мовою та культурою Польщі та ін.
Заходи приурочені до річниці українсько-польського культурно-освітнього центру Університету.

Нагадуємо, стартував набір слухачів на курс польської мови початковий рівень та рівень А2.

Read more...
 
До зборів трудового колективу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова:
There are no translations available.

Рішення зборів 2015 року

 
АНОНС
There are no translations available.

3 вересня 2015 року о 13.00 годині

у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова - за адресою: Харків, вул. Макаренка, 33

(заїзд з вул. Дерев’янко, Сокольники) відбудеться відкриття

АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІХ МАЙСТЕРЕНЬ «ARHOUSE»

Рік тому розпочалася реконструкція існуючого об’єкту Університету в лісопарковій зоні Сокольники з метою створення сучасних архітектурно-художніх майстерень для студентів архітектурного напрямку підготовки. Авторами проекту реконструкції та благоустрою території є викладачі та студенти Факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

Read more...
 
К собранию трудового коллектива Харьковского национального университета городского хозяйства имени А.Н. Бекетова
There are no translations available.

 
Указ Президента Украины
There are no translations available.

altПрезидент Украины П. Порошенко посмертно наградил погибшего в результате теракта в Харькове общественного активиста, студента Харьковского национального университета городского хозяйства имени А. Н. Бекетова Николая Мельничука Орденом «За мужество» III степени.

Read more...
 
Відвідання студентами кафедри Туризму і готельного господарства профільних закладів під час навчальної практики
There are no translations available.

altНещодавно закінчилась навчальна практика 2 курсу групи ТУР2013-1 и ТУР2013-2 під керівництвом асистента кафедри Туризму і готельного господарства Соколенко А. С. Під час практики були відвідані заклади туристської та готельно-ресторанної сфери м. Харкова.

Read more...
 
ВІТАЄМО Шмуклера Валерія Самуїловича!
There are no translations available.

Vitannya ShmuklerРекторат і колектив Університету вітає Шмуклера Валерія Самуїловича - завідувача кафедри будівельних конструкцій, доктора технічних наук, професора з присвоєнням почесного звання "Заслужений діяч науки і техніки України" (указ Президента України 491/2015 від 24 серпня 2015 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України»).

Бажаємо Вам, Валерію Самуїловичу, доброго настрою, здійснення усіх мрій, непохитного оптимізму і невичерпної енергії. Нехай і надалі любов до обраної справи надихає Вас на невтомну працю і блискучі творчі ідеї.

 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 122
 КАФЕДРА ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ, ОБЛІКУ І  АУДИТУ

Поздравляем всех студентов и преподавателей Харьковского национального университета городского хозяйства имени А.Н.Бекетова
с началом нового, 2015 - 2016 учебного года!

365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1  2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

Social Buttons:

Infinity – International Fellowship IN trandisciplinarITY supported by Erasmus Mundus programme of the European Union

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр
DreamSpark

Who on site

We have 138 guests online
You are here  : Home

mon baner