01 DSC 0510 Edited04 лютого 2016 року з робочим візитом ХНУМГ імені О.М. Бекетова відвідала американська делегація у складі:

Лі Шварц - географ Департаменту США;

Дуглас Річардсон - виконавчий директор Асоціації американських географів;

Мелінда Лайтурі, провідний дослідник Офісу географії;

Мет Гамільтон - представник Асоціації американських географів;

Раффі Баліан, - директор Регіонального офісу з питань охорони навколишнього середовища, науки, технологій та охорони здоров’я.

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова представив Ректор – Володимир Миколайович Бабаєв.

Детальніше...

DSC 0607 EditedПротягом липня - грудня 2015 року у Харківському національному Університеті міського господарства імені О.М. Бекетова реалізовувався проект "Ефективне управління енергією - перший крок до Зеленого університету".

Що вдалося досягнути за шість місяців роботи проекту, подальші плани – про це та інше говорили учасники конференції.

Головним меседжем конференції стало запровадження системи енергоменеджменту в університеті. Наявність щоденного моніторингу енергоспоживання, аналіз даних та дії енергоменеджера уже сьогодні дають можливість розумно зменшувати енергоспоживання без залучення значних інвестицій.

З привітальним словом та словами подяки українським і польським партнерам проекту виступив Ректор – Володимир Миколайович Бабаєв, який наголосив на важливості та вчасності реалізації проекту та окреслив перспективи його розвитку.

Детальніше...

12В період з 26 по 29 січня 2016 р. відбулися презентації Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у профорієнтаційних заходах Харківського обласного центру зайнятості, щодо подолання труднощів у виборі майбутньої професії та безробіття серед молоді та вимушено переміщених осіб.

Провідний фахівець Центру доуніверситетської освіти і кар'єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова О.С. Ярош взяла участь у заходах у місті Лозова, Балаклея, Куп’янськ, Красний Кут та Первомайськ.

Детальніше...